Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 21:39   #251
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 37 - 2037.III.21; sb; ranek

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do cz. 20.VI. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta. Przepraszam za opóźnienie ale byłem połamany i mało pisaty zeszły tydzień dopiero od wczoraj w miarę wróciłem do pisatej normy. Mam nadzieję, że teraz też wrócimy do tygodniowego rytmu



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany) - ciężarókwa - szoferka
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany) - ciężarówka - kierowca
- Yuan Lei; 18/20; draśnięty (Ranga II; MEC) - ciężarówka - kontener
- Frank; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Lekki) - furgonetka - kierowca*
- Jarl; 7/10; ranny; (Ranga I; Lekki) - furgonetka - szoferka
- Hahmed; 10/10; zdrowy (Ranga I; Lekki) - pickup - kierowca*
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny) - pickup - paka
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny) - pickup - paka




- Aresztowanie dwójki młodych poszło bez kłopotu. Zaskoczenie było kompletne, teraz gdzieś tam siedzą w jakimś kącie zestresowani i przestraszeni tym całym najściem.

- Oki no to skracając to policyjny dron zainteresował się wystającą zbudynku muzeum ciężarówką i widocznie wezwał najbliższy radiowóz aby to sprawdził. Padło na tą samą parę gliniarzy co sprawdzali xcomowców na blokadzie. Całość trwała z kilkanaście minut odkąd xcomowcy zeszli na dół.

- Z tego co mówi Yoshiaki na górze zaparkował jeden radiowóz a nad okolicą lata jeden policyjny dron. Gliniarze wysiedli i pewnie oglądają ciężarówkę. Bez hakerstwa albo specnarzędzi raczej nie powinni dać rady otworzyć kontenera. Ale już na przykład mogą wezwać pomoc albo spróbować wyjechać ciężarówką, wezwać ekipę do zbierania śladów czy coś w ten policyjny deseń.

- Jeśli rządowi zdobędą ciężarówkę a właściwie kontener, raczej domyślą się, że był tam MEC nawet jeśli go nie złapią ani zobaczą.

- Sami ludzie mogą spróbować wymknąć się czy pieszo, czy przez pozostałe dwa pojazdy no im jest łatwiej. Ale kloc pokroju MEC-a rzuca się w oczy. Bez ciężarówki albo chociaż furgonetki będzie go trudno przemieścić.

- Macie parę opcji jak zaznaczone w poście. Albo spróbować znów jakiejś bajery, albo siły, można się jeszcze spróbować wymknąć czy przeczekać. No albo sam coś wymyśl jeszcze innego ja tylko tak nakreślam grubą krechą. Generalnie no jak w poście, chciałbym wiedzieć jaki jest plan xcomowców na nadchodzące minuty.


---

- No i chyba tyle na tą turę. Jeśli miałbyś jakieś pytania no to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline