Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2019, 11:36   #102
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
- Widzę że handel poszedł pomyślnie skórami. I jak tam, przemyślałeś moją propozycję? - odezwał się Marcus po powitaniu Indianina. W poszukiwaniach był niezły, można było powiedzieć że prawie tak dobry jak czerwonoskórzy. Może też dlatego tak nieźle się obaj dogadywali, skoro pracowali w podobnym fachu.

- Każdy z chęcią nabywa rzeczy przydatne. A moje skóry takie były. - odparł w swoim stylu Indianin. - Twoja propozycja polowania i trofeum wydaje się być interesująca. Ale też niesie ze sobą wielkie niebezpieczeństwo. Czegoś mi nie mówisz Marcusie.

- A czegóż miałbym ci nie mówić? Federaci dają wikt, opiekę na trasie po czołg na bagnach oraz podczas jego odzyskania i przetransportowania do siebie. Potrzebują tropicieli i eskorty.

- Właśnie. Zatem jak sam powiedziałeś to nie będzie tylko polowanie na bestie, ale też eskortowanie zleceniodawców. O tym właśnie nie wspomniałeś.

- Naprawdę to taki problem Dziki Pazurze? - Marcus rozłożył ramiona w geście niezrozumienia. - Dodatkowe atrakcje i okazje do polowania. Niekoniecznie na zwierzynę.

- Życia się nie marnuje na zbędne rzeczy, ani nie odbiera z powodu błahostek. - słowa czerwonoskórego jak często to bywało tak i teraz podniosły ciśnienie “Buźce”. Indianin naprawdę potrafił wkurzyć innych swoim podejściem do spraw. Bywał równie irytujący co przydatny ze swoimi umiejętnościami. - Jeśli miałbym skorzystać z oferty, to sam zdecydowałbym o chwili odejścia gdybym uznał że taka by zaszła sytuacja.
Marcus westchnął głęboko i z rezygnacją. Mógł się tego spodziewać po Indianinie i jego podejściu do życia.

- Niech będzie zatem. Przekażę twoje słowa szefowej.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline