Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2019, 18:20   #96
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Czy tak wygląd np zakup magicznej zbroi to będzie cena danego typu zbroi + cena magicznego przedmiotu?
np Half plate mithrylowa uncommon kosztował by zakup zbroi 750+600=1350 zaś wykonanie 375+300= 675 czy dobrze myślę?
I tak samo do kazdego innego magicznego przedmiotu trzeba doliczyć koszt tego przedmiotu normalnego + wartość magiczną ?
Ma to sens.

Dodatkowe materiały ujęte w tabelce, wg. mnie oznaczają jedynie koszty zdobycia formuły, badań, laboratorium, jakichś magicznych odczynników (sproszkowane klejnoty), itp.

W pewnych przypadkach będzie to z pewnością trudne (np. portable hole). Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości, to prześlijcie swoje propozycje, a wspólnie coś wymyślimy

P.S. Niech osoby, które dostarczyły mi już mechaniczną i fabularną część karty postaci, dadzą mi znać kiedy mam dla nich wykonać rzut na History.
 
Koime jest offline