Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2019, 06:58   #99
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Dla mnie można wykonać rzut na History, ale proszę o wzięcie pod uwagę że downtime poświęcam głównie na research (zmieniłem na karcie).
PW poszło

UWAGA: Dodatkowa informacje dla wszystkich.

Odnośnie dostępu do wody i higieny w Makarydii.

Poprzez system pomp i kanalizacji stworzony przy użyciu gnomiej inżynierii, magii i alchemii, podziemia Makarydii przecina sieć kanałów dostarczających wodę z rzeki i od morza, oraz odprowadzających i oczyszczających (za pomocą alchemicznych odczynników – oczywiście na ile to możliwe) ścieki z powrotem do rzeki. Woda morska jest odsalana przy użyciu magii i alchemii.

Oczywiście dostęp do kanalizacji nie jest dostępny dla mniej zamożnej części społeczeństwa, która musi pobierać wodę ze studni, albo wprost z rzeki.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Czy jak używamy downtime przy tworzeniu postaci zgodnie z Xanathar's Guide, to mamy rzucać na rezultaty, czy Mistrz Gry rozpatrzy tam gdzie są rzuty?
Widzę, że jedno pytanie mnie ominęło (wybacz). Jeśli czynność downtime wymaga rzutu, który wpływałby na wynik jej powodzenia (np. gambling albo crime), rzut będzie wykonywany przeze mnie.

Dodatkowo punkt do rozważenia!

Istnieje jeden UA, który opisuje czynności związane z zakupem magicznych przedmiotów. Niestety jest on znacznie bardziej krzywdzący, niż rozwiązanie zaproponowane wcześniej:

https://media.wizards.com/2017/dnd/d...A_Downtime.pdf

Dajcie proszę znać (proszę was o wasze opinie!), czy korzystamy z powyższych zasad (niektóre osoby lubią utrudnienia i wyzwania ), czy pozostajemy przy dotychczasowych

Mam nadzieję, że wybaczycie mi to przeoczenie ^^
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 17-06-2019 o 11:10. Powód: Post pod postem
Koime jest offline