Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2019, 15:18   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Geniuszowi zabrało chwilę złapanie oddechu i przyswojenie wszystkich informacji - Uważam że powinniśmy potraktować Śmieszkę jak osobę chorą psychicznie lub uzależnioną. - Odpowiedział na pytanie następnie zwrócił się do Anielicy:
- Sama przyznajesz że masz problem wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem byłoby doinstalować ci blokery wchłaniania energii temporalnej na podobnej zasadzie gdy osoby z problemami neurlologicznymi są zmuszone przyjmować leki które pomagają im wrócić do równowagi- Wyjaśnił swój punkt widzenia.

- Przyznajesz że masz problem i prosisz o pomoc to pierwszy krok do osiągniecia sukcesu. Osobiście widzę pewne podobieństwo do twojego uzależnienia od energii temporalnej do moje uzależnienia od substancji psychoaktywnych stąd uważam że należy ci okazać pewną wyrozumiałość biorąc dodatkowo pod uwagę twój młody wiek i związaną z nim niedojrzałość emocjonalną- Po wzięciu głębszego oddechu dodał

- Jednak to nie ja zostałęm najmocniej pokrzywdzony przez twoje działania więc to dwójka władców czasu oraz Agentka Hill mają moim zdaniem więcej prawa głosu w tej kwestii

- Co do wydostania sie z tego świata mają tutaj jakąś włądczynie pajęczego totemu i wcześniej sprowadzali pomoc z innych wymiarów więc powinniśmy sobie poradzić. W najgorszym wypadku zawsze możemy pogrzebać w ruinach laboratoriów i wspólnymi siłami zbudować transporter
 
Brilchan jest offline