Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2019, 20:33   #528
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Myślałem że skoro jestem w nagłówku docka to NPCowanego Adama pociągnięto z resztą ale Noraku mi uświadomił pomyłkę. W takim razie postaram się zebrać za jakieś post z retrospekcją gdzie Adam zszokowany sztuczkami z cieniem wraca do swojego pierwotnego planu upicia się i upalenia i pójdzię spać.

Chyba że coś tam innego się działo.

Planuje też w KP opisać cele postaci jak wracałem z areobiku to byłem pełen zapału i pomysłów ale jak doczłapałem się do domu to adrenalina zeszła i jestem neptek :P dziś albo jutro zorientuje się co ijak i spróbuje coś wrzucić sensowanego

EDIT
MG powiedział że Adaś da radę wziąć udział w scenie więc przywróciłem i rozszerzyłem to co miałem poprzednio napisane w docku.

Postaram się w najbliższym czasie przeczytać to co było, odnieść się do tego co się działo jakimś postem w sesji z retrospekcją. Przy okazji troszkę dokładniej opisać różne udogodnieniaz Loftu np jak wygląda ten mój pomysł z wciągarką na piętro.

Najważniejsze jednak jest danie deklaracji na docka choć może ściągnąć nam na łeb cwaniaczków z kliniki i spalić kryjówkę :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-06-2019 o 12:57.
Brilchan jest offline