Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2019, 22:08   #253
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wziąłbym siłą tych gliniarzy. Tylko pytanie czy np Yoshiaki jest w stanie shakować policyjny dron? Bo jednak zauważy, jak policjanci nie będą długo wychodzić z muzeum.
- Hakowanie no to kwestia skilli i kulania. Dron jest mobilny więc trzeba by się włamać do centralki na komisariacie i tam przejąć dowodzenie nad tym jednym dronem. Włamanie się do policyjnej centrali no do zbyt prostych nie należy. No ale to właśnie kwestia rzutu.

- Dokładniej to byłby jeden rzut na włam do systemu i drugi aby przejąć sterowanie dronem. U Yoshiaki to byłyby rzuty specowe więc miałaby przerzut na każdy rzut. Mod na włam do systemów policji to -4 i -3 na przejęcie drona jeśli ten pierwszy się uda. Jeśli wypadnie 1 to automatyczny sukces z jakimś bonudem, jeśli 10 to automatyczny atak systemów obronnych bazy na sprzęt Yoshiaki. Pośrednie rzuty no to pośrednio od tych ekstemów.

- A branie gliniarzy na siłę to kwestia planu i kostek. Zbyt dużo detali aby tak w ciemno coś mówić więc no zależy jakbyś to chciał rozegrać. Typowych fajterów macie dwóch bo Dunkierka i Junior. No ale trójka mechaników też jest niczego sobie. No i kwestia czy używacie czy nie MEC-a. I ogólnie macie nad dwójką gliniarzy sporą przewagę liczebną. No ale oni mają pewnie komunikatory i przez radio nawet bez drona mogą posłać jakiś alarm do bazy nawet jeśli by się udało ich obezwładnić czy cóś chwilę później. Więc to trzeba by nieźle rozegrać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online