Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 18:20   #8
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 990 Yaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwuYaneks jest godny podziwu
No więc zacznę od wytłumaczenia, co znajduje się między układami gwiezdnymi. Znajduje się tam energią, której każda, najmniejsza cząsteczka przyciąga bardziej, niż słońce
Dlatego każdy statek, nawet najmniejszy wyposażony jest w teleport, który zamienia statek i jego załogę w energię elektryczną, i transportuje w wybrane miejsce. Jednak teleport zużywa tyle energii, że teleportować można się raz na 24 godziny.

Gra rozpoczyna się 2986.

Słońce na razie pochłonęło ziemię, na marsie już jest zbyt gorąco, aby dało się żyć. Cały układ słoneczny został opuszczony, ale planety w nim nadal służą jako schrony dla bezdomnych.

Ludzkość podbiła na razie 0,11% galaktyki
Ludzkość nie jest sama, jest jeszcze stworzona przez nich cywilizacja mechaniczna. Jednak nie stwarza ona zagrożenia, żyją własnym, mechanicznym życiem. Są jeszcze prymitywni kosmici w postaci robaków wielkości człowieka, które służą jako źródło energii.
 
Yaneks jest offline