Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2019, 15:27   #243
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
To ja tak se myślę, że można pokusić się o zaatakowanie gnolli. Tunel za nami zasypany, więc możliwe że zyskamy trochę czasu na potyczkę. Uratowani jeńcy mogą nas wspomóc albo wkupić w łaski w pobliskiej osadzie, ew. posłużyć za mięso armatnie (mówię tu z punktu widzenia pragmatycznego Zaka). Zak ma niezłe umiejki socjalne i dostęp do czaru Suggestion jako rasowy spell like - można spróbować przekonać gnolla-herszta, że jesteśmy tu by zdemaskować knucia jego szamana, albo odwrotnie, przekonać szamana że czas zaprowadzić nowy porządek w watasze. To moje pomysły z pracy, napiszę je też in-game jak wrócę. Jak to widzą moi towarzysze?
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.
Krieger jest offline