Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2019, 07:12   #43
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Jaśmin, przeczytałam koncept. Ciekawi mnie, czemu pominąłeś moje wytyczne dotyczące tworzenia postaci z rekrutacji?

Wisienki, dostałam jedno PW z 17-06-2019, 16:36 dokładnie, i to bez treści poza cytatami.
Przeczytałam koncept ponownie i szczegóły (np związane z tym jak magowie Tradycji podchodzą do nauki) byłyby do doszlifowania, a wizyty u ziemskich rodziców na pewno nie byłyby takie częste (jako że to pierwszy koncept z takim elementem, byłabym w stanie zrobić wyjątek że miała możliwość odwiedzania ich jeszcze zanim skończyła 12 lat). Inne dzieci z Domu Mgieł mogłyby tego zazdrościć, więc przy okazji widzę w tym fajny początek znajomości z postaciami graczy i nie tylko.

Ejhar, dobra inspiracja muzyczna I ciekawa konserwa, przepraszam Hermetyk.

Ogólnie, wychodzi na to że mimo czyszczenia skrzynki nie dochodzą do mnie PW, więc tym bardziej proszę o dawanie znać tutaj.
I wklejanie konceptu po wysłaniu conajmniej w jakiejś skrótowej formie tutaj.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline