Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2019, 15:06   #214
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tladin ma tarczę średnią, nie lekką
- W KP doc ma tarczę lekką. W KP excel jest mała wtopa bo ma wpisaną tarczę lekką a pod nią tarczę średnią. Ja w swoje rachunki przepisałem lekką. Więc póki jest okazja popraw na tą tarczę jaką ma mieć.



Cytat:
a co do zapasów: to ja dawno temu dałem za wygraną jeżeli chodzi o kupowanie czegokolwiek, bo gdy na początku próbowałem wmontować cokolwiek w kartę, to odsyłałeś mnie cały czas do standardowego wyposażenia jaki każdy ma i w sumie żadnej rzeczy, którą chciałem nabyć, to nie dostałem informacji ile slotów zajmuje
- Zestaw startowy jest podobny dla każdego. W zestaw startowy wchodzą min. zapasy prowiantu na 2-3 doby. Pozostały ekwipunek to ten ze slotami. W tej chwili masz 100% zajętych slotów. Więc albo coś wywalisz i weźmiesz coś innego np. zapasy albo przeciążysz czyli spowolnisz postać ale weźmiesz więcej.

- I co to za wyposażenie co Ci nie podałem informacji ile slotów zajmuje?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online