Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2019, 15:31   #216
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
jest wpisane lekka na slot i potem na kolejny średnia, żeby było wiadomo co ile zajmuje; może być na wszystkich średnia, nie wiedziałem jak to zapisać
- Można zapisać o tak:

1 slot - tarcza średnia (1/2)
2 slot - tarcza średnia (2/2)


Cytat:
Ekwipunek: w mojej karcie gdocowej miałem wypisane co bym chciał i pytałem jak to przeliczyć na sloty; w końcu dałem za wygraną i wpisałem tylko to, co jest na karcie excel i dociążyłem się do 100% tym, co wiedziałem ile slotów zajmie (czyli generalnie pancerz)
- No i ewkipunek z excel jest poprawny. Przynajmniej z mechy. Jak chcesz sobie wziąć coś jeszcze do tego to możesz ale masz teraz 100% wykorzystanych slotów więc wszystko ponadto przeciąży Ci postać. Większość z tych rzeczy jak kilofy i łomy co masz popisane w docowej KP to 1 slot, tak samo jak broń jednoręczna. Ale mówię jak chcesz to bierz. Dla mnie ważne jest to co w zbiorczej KP excel a tam jest przeklejone to co w indywidualnych KP excel. Bo dość rzadko zaglądam w indywidualne KP skoro mam na ich podstawie zmajstrowaną zbiorczą.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline