Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2019, 21:12   #169
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefana prawie nie zwaliło w tym zamieszaniu. Korzystając z zamieszania schował za paskiem i do spodni Nightwinga.
Następnie zdzielił Mustanga po łbie otwartą dłonią (Uznał, że pięścią może za bardzo uszkodzić, gdyby nie daj Boże Szkapa miał się przydać. Po drugie, karczycha głównie dostają dzieciaki, a Mustang właśnie się wydurnił):
- A gdzie otwierać ogień tylko w samoobronie?! To tylko dotyczy policji, czy jak?! Ten Pan... Bezimienny jeszcze nic nam nie zrobił. I co z tego, że jest długowieczny to od razu zły?! Znam jedną panią co jest, a w po za tym to bardzo miła osoba.

Poprawił włosy:
- Dobra jestem tylko synem rolników z ciemnej wioski, więc nie wiem jak lepiej reagować w takiej sytuacji niż tak...

Padł na klęczki, a przy okazji pociągnął za sobą Mustanga. Następnie skłonił się kilkakrotnie. Potem rozłożył ręce nad głową jak kaznodzieja:
- O Wszechwieczny i Potężny, ja człek śmiertelny i słaby proszę o wybaczenie jeśli Was czymś uraziłem. Wiedzcie, że jestem wdzięczny, że już spełniliście moje jedno lub nawet dwa życzenia. I to z jakim wyprzedzeniem! Mówcie czego od nas żądacie? Modlitwy? Pieśni? Ofiary? Z góry uprzedzam, że żadne z nas nie jest dziewicą! I... ogólnie dziewicami nie dysponujemy! Czy usatysfakcjonuje was czarna kura?
Jakkolwiek mnie nieśmiertelnemu trudno będzie pojąć zamysły Wszechwiecznego, ale rozumiem, że przywołaliście nas w jakieś sprawie zanim ten głupiec... -
nacisnął na kark Mustanga, żeby się skłonił -... Wam przerwał. Wybaczcie mu, albowiem nie wiedział co czynił. Mówcie zatem, o Wszechwieczny i Potężny!

- Sugeruję Waszmościowi przeprosić Pana Wszechwiecznego jeśli mamy liczyć na szansę, że odwróci to co zrobił

Skoro już facet okazał się Długowiecznym z Mocą, to nie zawadzi uznać go za jakieś bóstwo. I potraktować tak jak się powinno potraktować bóstwo. Może chociaż to zmniejszy jego gniew.

- Panie Edziu, może przestaniecie bić pana Wszechwiecznego i pozwolimy mu powiedzieć, czemu chciał z nami rozmawiać? W końcu on nie zaczął od bicia.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 22-06-2019 o 22:03.
Guren jest offline