Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2019, 00:09   #1712
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Hen to nie chodzi o pretensję, ani o wcześniejsze sytuacje. Zwyczajnie deklarowałem opóźnienie z ewentualną reakcją czekałem na rozwój wydarzeń z krukiem/przekonywaniem nie wiedząc przeciw komu/czemu rzucać ewentualny czar. Akcja splatania wykorzystana więc w kolejnej rundzie mogę dowolnie rzucić czar za akcję lub za 2 akcję, bez ryzyka bełta w brzuchu. A tu nagle hyc, więzień w wodzie, graniczni przy nas i już po ptokach. Więc chociaż pozwól się naradzić.
Nawet zastanawiałem się czy nie jestem czasem pod wpływem czaru incognito, bo wcześniej w trakcie podróży z wozami chyba byłem. Kolejka odpisu wcześniej to były wydarzenia w obozowisku, wiec nikt odpisów na dalszą drogę nie robił. Do tego istniało ryzyko wpadnięcia w zasadzkę, więc taki środek zaradczy był prawdopodobny. Ale stwierdziłem, że po ostatnich manifestacjach, to i może lepiej nie, wiec nie dopytywałem.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline