Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2019, 01:30   #591
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 19 - 1940.III.16; sb; przedpołudnie; Leer

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 27.VI. Od pt chiałbym zabrać sie za swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie 0
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0



---


- Oki doki. Ponieważ nie chciało mi się bawić w symulacjonizm to zmajsrowałem generatory na te podróże.

---

Czekanie na transport (pociąg, rejs, autobus)

1 w ogóle, jest na miejscu.
2 b.krótko, ok 10 min
3 krótko, ok 20 min
4 średnio ok 30 min
5 dość długo ok 45 min
6 długo ok 60 min
7 b.dlugo ok 90 min
8 napr.długo ok 2 h
9 skra.długo ok 4 h
0 ekst.długo ok 6 h

Modyfikatory

Noc czas x2
Prowincja x2


- To taki ogólny generator ile się trzeba naczekać aż przyjedzie jakiś miejscowy transport w porządanym kierunku. W domyśle chodzi o dzień i większe miasto i podróże między miastami. Dlatego poniżej są te dwa modyfikatory za obszary małych miast czy wiosek i/lub porę nocną. No i chodzi o względnie standardowe warunki bez atrakcji w stylu blokad, zniszczonych mostów, działań partyzantów, bombardowań czy innych podobnych atrakcji.

- Te rzuty chłopaków poszły właśnie na to. Dlatego George (2) trafił na transport prawie od razu a Kenneth (9) naczekał się do rana zanim coś mu się trafiło.

---

Podróż przez granicę, kontrole, opóźnienia w trasie

1 duży fart 25% szybciej
2 mały fart 10% szybciej
3 norma 0% szybciej / wolniej
4 norma 0% szybciej / wolniej
5 norma 0% szybciej / wolniej
6 mały pech 10% wolniej
7 średni pech 25% wolniej
8 duży pech 50% wolniej
9 ogromny pech 100% wolniej
0 spektakularny pech k6x100% wolniej


- A tutaj jest już sama podróż. Czasem trwa wolniej, szybciej albo średnio. Zależy od wielu czynników od pogody czy zniszczeń drogi po dodatkowe kontrole na drogach itd.


---


- W każdym razie trochę po 9 rano cała trójka dociera do Leer.

- Zmęczenie policzę Wam później, na razie było na tyle dużo okazji aby pospać do rana, że wszystkim przynajmniej rano, schodzi kara zmęczeniowa.

- Na terenie Rzeszy, bez radia, macie mocno utrudniony kontakt z centralą.


---


- Chyba tyle z mojej strony. Ale trochę już przysypiam więc jeśli ktoś ma jakieś pytania no to niech pisze
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 24-06-2019 o 10:46. Powód: Korekta terminu z 20.VI na 27.VI.
Pipboy79 jest teraz online