Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2019, 21:40   #56
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ivan znalazł się w Domu Mgły w wieku 6 lat. Ze swojego dzieciństwa pamięta jedynie siostrę bliźniaczkę, która zmarła krótko przed jego pierwszym kontaktem z magami Tradycji. Podobno gdy był dzieckiem, to prowadzono na nim eksperymenty w laboratorium Technokracji. Jest to plotka, do której sam Ivan nigdy nie potwierdził. Jest on cichym introwertykiem, jednak w Domu Mgły znalazł wielu oddanych przyjaciół. Czasem takich z którymi mógł pomilczeć. Innym razem takich, którym mógł poopowiadać o swojej pasji.

Robotyka, automatyka i cybernetyka. Nad tym zaczął swoje badania i oddaje im się bez reszty. Zbudował na przykład pancerz zasilany eterem, który poprawia siłę użytkownika. Wszystko dzięki hydraulice i kontrolowanemu przepływowi Eteru.

Istnieje nawet grupa Synów Eteru, których wykształcił Dom Snów, a oni podrzucają Ivanowi różne rzeczy do naprawy. On się uczy, oni nie ponoszą kosztów.

Najbliżsi towarzysze Ivana wiedzą, że zdarzają mu się niekontrolowane wybuchy agresji.

Jest to wysoki młodzieniec (21 lat) o blond włosach i kwadratowej szczęce. Choć nie jest specjalnie przystojny, to zazwyczaj chodzi w koszuli i pod krawatem. Być może dlatego przylgnęła do niego łatka „kujona”.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline