Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2019, 19:20   #594
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 20 - 1940.III.16; sb; zmierzch; Leer

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 04.VII. Od pt chiałbym zabrać sie za swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie 0
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0



---


- Oki doki. No to BG odespali większość sobotniego dnia więc wstają świeżutcy i wypoczęci późnym popołudniem (ok godz 16:00). Przez pozostałą część soboty panowie mają wychodne na mieście a pani zasuwa objazdami do Holandii i z powrotem. Macie okazje spotkać się razem gdzieś w połowie sobotniego wieczora.

- W międzyczasie obaj panowie zostali namierzeni przez tajniaków. Kenneth był tylko wyraźnie śledzony (z punktu widzenia agenta wyraźnie) przez jakiegoś tajniaka a George został wylegitymowany przez dwóch smutnych panów w płaszczach. Generalnie póki działacie na terenie opanowanym przez Rzeszę musicie się liczyć z takim atrakcjami, ot kwestia kostek kiedy na kogoś padnie.

- Co do informacji z Londynu to wychodzi na to, że udało się odzyskać 3 kanistry. Nie wiadomo co z resztą i agentem Allierem. Centrala zostawiła Noeme swobodę manewru co do decyzji czy kontynuować misję czy nie.

- Posługiwanie się radiem na terenie Rzeszy czy bezpośrednio w pobliżu jej granic grozi ryzykiem namierzenia nadajnika. Dlatego BHP nadawania to jak najkrótsze transmisje, im dłuższa tym większe szanse, że namierniki dokładniej zlokalizują nadajnik. Dlatego centrala nadawała tak krótko skoro było tak blisko niemieckiej granicy.



---


- No i chyba z mojej strony tyle na tą turę. Jeśli są jakieś pytania czy uwagi to piszcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline