Wątek: Ulubione czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 21:42   #27
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zaglosowalem na sredniowiecze, lecz jest to bardzo ogolne...wszystko zalezy od MG i jego zainteresowan. Ja lubie prowadzic wlasnie w sredniowieczu oraz wczesniejszych okresach. Powody sa rozne i zachowam je dla siebie .
Gralem u MG , ktorzy potrafili swietnie wkrecic w klimat CP 2020 i mimo innej epoki gra toczyla sie przyjemnie, a my-gracze sie zatracalismy w grze...
Tak wiec, moim skromnym zdaniem, wszystko zalezy od wyczucia klimatu MG. Jesli MG nie czuje klimatu to nie poczuja tego gracze.
Slawa!!
Ktos gral w Arkone? polecam. Najlepsza mechanika jak dla mnie, a jestem chemikiem-matematykiem wiec doceniam swietnie przeliczone systemy.
 
Manji jest offline