Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2019, 00:35   #482
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 26 - Spotkanie po latach

- Oki, no to mój post jest :> Co do terminu to do cz. 11.VII.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 10/10; zdrowy;
David Greer - 12/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa; (1 autosukces)
Koichi Takesumi - 8/10; ranny; naznaczony
Marian Zapała - 10/10; zdrowy; (1 autosukces)
Joe Xero - 10/12; ranny; ???
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Kryjówka



- Oki, doki no to tak... Post jest niejako dwuczęściowy. Pierwsza gdy jest gadka z Pszczółką i Kari, druga gdy wracają Nick i Abi. To są dwie, niezależne, chronologicznie po sobie następujące sceny.

- Co do rozmowy z pierwszą parą to są to głównie odpowiedzi na pytania Koichi. No Az nie udzielał się w doc zeszłą turę no to odpowiedzi na to trochę zajęły. Jeżeli ktoś chce porozmawiać z tą dwójką przed przybyciek drugiej pary no to jest okazja w tej turze. Wtedy zapraszam na doc bo później nie chciałbym już do tego wracać.

- Co do sceny powrotu Nicka i Abi wrzuciłem całość. Głównie dlatego aby nie rozwlekać tej rozmowy/sceny na kolejną turę. Myślałem też o tym by rozegrać ją w tej turze w doc no ale sami wiecie jak to z docową frewkencją bywa. Dlatego po zastanowieniu wrzuciłem całość w swoją turę. Ale też możecie pogadać z całą czwórką albo po odejściu Nicka i Pszczółki. Obydwaj się jednak spieszą. Jeśli nikt, nic nie ma do nich dwóch to domyślnie w tej turze zostajecie z dziewczynami.

- Jest duża kumulacja BG i BN w jednej czasoprzestrzeni więc dobrze mieć na uwadze wzajemne posty/docowanie. No i dialogi myślę, lepiej by było rozegrać w doc.

- A co do tej tury, podobała mi się aktywność Psionika i Santo w doc. Bardzo ładna dokowa tura wyszła, bardzo dobrze mi się pisało te dialogi. Szkoda, że nie ma PD bo bym miał jak nagrodzić. No ale w takim razie Marian i Sigrun mają w rezerwie jeden automatyczny sukces w kościach do wykorzystania. Tylko muszą zawczasu zadekarować kiedy je używają.


@Joe


- No cóż. Joe znalazł się w szpitalu w którym pracuje Keira jako pielęgniarka a na dachy windy spadają jakieś potwory

- Generalnie dobrze by było rozegrać tą turę jak w skrzywionym zwierciadle rzeczywistości no ale w szpitalnych klimatach.

- Wszelkie rany jakie Joe odniesie są tożsame z ranami w rzeczywistości czyli jest ryzyko zranienia i śmierci postaci i końca gry w tej sesji.


---


- No chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy uwagi no to pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline