Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2019, 19:15   #13
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
1) Warhammer 2 odpada z dwóch powodów. Pierwszy: nie mam kompletnie pojęcia o tym systemie poza tym, że są orkowie i ludzie i przypomina mi to Warcrafta 3.
Akurat Warcraft ma wspólne z Warhammerem tylko słowo "War" w tytule, wierz mi To kompletnie inny system i nawet orki są inne od tych Warcraftowych. Ale masz rację, nie powinno się prowadzić sesji w systemach, których się nie zna.

Co do storytellingu, czy rzutów w jakichś momentach, nie mam z tym problemu, tak jak pisałem wyżej. I mogę grać w wymyślonym świecie dark fantasy, nie musi to być Młotek. Jeśli chodzi o profesje, to wstępnie myślałem nad leśnikiem albo najlepiej poinformowanym człowiekiem w wiosce, czyli karczmarzem
 
Mroku jest offline