Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2019, 21:20   #19
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
No to już wiem więcej, ale nadal za mało! :P

Może ta mechanika? Jest prosta jak budowa cepa i nie skupia się tyle na cyferkach co na fabule

Myślę o nieślubnym synu proboszcza, który awansował po byciu grabarzem i teraz młody jest grabarzem opiekującym się niedaleko położoną nekropolią i pobliską większą kaplicą. Mieszkają na skraju wioski. Opiekują się zwłokami z różnych stron które przyjeżdżają do nich, by je pogrzebać?

Z drugiej strony zajmują się też handlem z przyjezdnymi. Tacy pośrednicy wioski zawsze starający się uszczypnąć światowców jak się da w zamian za pobożną prowizję.

EDIT: Jeśli powyższa mechanika przejdzie, lub zostanie opracowana/wybrana/ustalona inna, będę mógł siadać do postaci. Mam pomysła i chciałbym go zrealizować jak najszybciej póki ognik w tyle głowy świeci
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 01-07-2019 o 21:43.
Dhratlach jest offline