Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2019, 21:51   #37
Commputer
 
Commputer's Avatar
 
Reputacja: 1 Commputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputacjęCommputer ma wspaniałą reputację
Niestety, ale wygląda na to, że moja praca i niedostępność przez kilka tygodni zabiła wasze zainteresowanie sesją, w związku z czym chyba najlepiej będzie ją zakończyć. Mam nadzieję, że nie uważacie tego czasu za zmarnowany, chociaż historia nie doszła do końca - ja dobrze się bawiłem, przygotowując dla was kolejne przeszkody Pozdrowienia i mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się jeszcze w jakiejś sesji, ale już raczej będę wtedy graczem - na razie nie zamierzam niczego prowadzić, chyba że mnie zwolnią bo inaczej zwyczajnie nie mam na to czasu.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie czegoś, czego waszym postaciom nie dane było się dowiedzieć, z chęcią na nie odpowiem
 
__________________
Commputer is your friend, comrade.
Commputer jest offline