Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2019, 08:31   #115
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Wysadziłbym z tory z jednej strony dworca ("spudłowany" ostrzał artyleryjski wystarczy?), zaminował z drugiej i poczekał aż będzie tamtędy przejeżdżał. Jak byłby to most, nasyp czy coś to powinno być po pociągu bez konieczności bezpośredniej walki z tym potworkiem.
Jedyny problem to jak wykurzyć pociąg z tunelu, ale też jeżeli siedzi w tunelu to nie strzela.

Co do spieszenia - well, Rudy miał ciężarówkę (i mam jakiego M551 Sheridan wpisanego na kartę). Nie jestem 100% pewny jej położenia, czy została w Świebodzinie czy dotarła do nas z posiłkami.

Płomiennołuski zwrócił uwagę na cenna rzecz:gros naszych sił to Zieloni i powinniśmy wykorzystywać ich atuty
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline