Wątek: Ulubione czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 10:27   #28
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja zaznaczyłam postapo. Wcześniej zatracałam się tylko w średniowieczu, ale kiedy spróbowałam walki o przetrwanie w czasach zniszczonej, skażonej ziemi, szczątków budynków i zmutowanych zwierząt. Wtedy wiem, że każda rzecz może być moją ostatnią. Wcześniej nigdy nie zdarzyło się, ze moja postać zginęła. W postapo owszem nawet nie raz. Teraz wiem, że muszę myśleć nad każdym moim krokiem, aby zachować się przy życiu. To jest świetne! Myślę, że to spowodowane jest też tym, że w codziennym życiu nie mamy podobynch sytuacji. Grając przenosimy się do zupełnie inego świata, a wracając do rzeczywistości inaczej na nią spoglądamy
 
Aivillo jest offline