Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2019, 22:35   #601
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Chłopaki, mam prośbę. Bo na serio byłoby mi łatwiej gdyby w tej sesji mimo wszystko pojawiła się jakaś współpraca. Spokojnie przyjmę jakieś PM z uwagami lub nawet posiedzę w docu tworząc jakieś wymiany informacji.
Ja jestem jak najbardziej za (doc chyba jest najlepszym rozwiązaniem - można tam prowadzić dyskusję trójstronną), zwłaszcza że na razie nie mam dobrego pomysły co dalej. Złych za to całą masę Pragnąłbym jednak zauważyć, że ja w prawie każdym poście wrzucam jakieś propozycje dotyczące sposobów naszego przyszłego działania. W przedostatnim wrzuciłem propozycję kontaktów w Wilhelmshaven, o których wyżej wspomina Pip, ale nie doczekała się niczyjej reakcji.

Cytat:
Napisał Pipboy
- Chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy pytania no to piszcie
Chcę się tylko upewnić. Masz na myśli trwającą kolejkę, nie tą poprzednią, tak?
 
Col Frost jest offline