Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2019, 00:48   #388
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
PW poszło.

Jak zwykle próbuję coś wynegocjować.

Nie wiedziałem, że ochotnik i strażnik też mogą być brani w rachubę. Niemniej arystokrata z chłopa to też sporo.
Pooglądam te dwie dla porządku też.

Ale jeśli wybrał bym ochotnika jako pierwszą profesję to uzupełniam kartę do ochotnika właśnie, tak?
dru, ja bardzo Cię proszę, bo jak już lecisz z pytaniami i tu i na PW... idź spać, rano weź karteczkę, napisz sobie wszystkie pytania, przeczytaj je, skreśl te które pojawiły się więcej niż raz, sprawdź czy ich już nie zadałeś dwa razy, skreśl te, na które dostałeś już odpowiedzi, przeczytaj moje posty by sprawdzić czy inni nie pytali o to samo, skreśl te na które dostali odpowiedź, karteczkę z wykreślonymi wszystkimi pytaniami wyrzuć do kosza i po prostu rozwiń postać.

P.S. I nie edytuj postów po piętnaście razy proszę. Po napisaniu zatrzymaj się chwilę przed opublikowaniem i zastanów się czy nie chcesz czegoś jeszcze dodać.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline