Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2019, 13:56   #337
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
@Gladin - przyjąłem deklarację i zgłoszenie nieobecności. Załatwiaj swoje sprawy.

@Jessica - to jest kolejny brak wpisu w terminie, bez żadnej informacji. Nie wyciągam konsekwencji, bo sam byłem rozsynchronizowany przez urlop, ale zacytuję swój pierwszy post w tym temacie:
Cytat:
Część forumowych MG jest twarda, po 2 nieusprawiedliwionych nieobecnościach wywala gracza z sesji. Ja jestem miętki, ale w takich sytuacjach gracz może się spodziewać pecha w kolejnych kolejkach (od złośliwych i mocno najedzonych ptaków po brak losowania kogo zaatakuje potwór).
Nie zdziw się, jeśli się potkniesz w najbliższym czasie. Jak to mówią, jak ktoś ma pecha, to i w drewnianym kościele spadnie na niego cegła.

@drużyna - urlop zakończony, moje wpisy powinny już być regularne.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline