Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2019, 18:14   #109
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
~ TURA 4 ~
  • Czas na posty: 14.07.2019
  • Czego oczekuję w tej turze? Dzielę te turę na dwie materie: jedna to event z rycerzem, gdzie proszę o obecność na docu, druga to Wasze deklaracje survivalowe. Proszę zatem wszystkich o posty, w których liczę na przede wszystkim na powyższe deklaracje, ale też na pewno nie zaszkodzi trochę zgłębić postać .
  • Stan drużyny: wszyscy otrzymali modyfikator -15 z racji wyziębienia do wszystkich testów, a Korwin dodatkowe -5, bo źle mu wypadł test na Odp i zaliczył przeziębienie.
  • Pogoda: mroźno i wietrznie (poniżej zera)
  • Bieżące zadania i pogłoski:
    • ojciec Korwina powinien przebywać obecnie w Hundham*(Korwin)

Zaczynamy zatem grę główną. Od tej chwili ważne będą kwestie przetrwania. Nowe zasady przetrwania zaopiniowałem na docu i jak już je ostatecznie dogadamy, wejdą od gry od kolejnej tury. Aktualnie liczyłem wszystko według starych zasad. Na koniec minionej tury nie prosiłem o deklaracje survivalowe (choć by należało), więc mogę dać Wam darmowe rzuty na Przetrwanie (tzn. takie, które nie będą Was kosztować punktów ruchu, poszukiwanie jedzenia trochę trwa). Postaci są już dość mocno wyziębione, zatem dłuższe przebywanie w tych warunkach może się zakończyć testami na Odp z ryzykiem śmierci. Na ten moment jeszcze nie, może poza Elsie.

Poza tym przygotowałem materiały, gdzie macie mapkę oraz aktualną Waszą wiedzę o świecie. W miarę sesji będą tu nowe informacje, podepnę link również do pierwszego posta.

Proszę także przed deklaracjami survivalowymi zapoznać się raz jeszcze z zasadami domowymi, bo wchodzą w użycie. Link w pierwszym poście. Oczywiście czynności survivalowe nie są obowiązkowe, proszę jedynie opisywać, co postacie chcą robić w kolejnych dniach podróży, żebym mógł uwzględnić to w poście. Przypominam też, abyście - już poza grą - określali, ile czasu chcecie przeznaczyć na np. poszukiwanie jedzenia czy opału. Wyrażamy to w punktach ruchu, na dzień drużyna ma 4 takie punkty. Pierwsze ognisko było gratis, domyślnie pojawiło się także w kolejnych dniach.

W razie wątpliwości (dużo nowości, a i ja mogłem gdzieś coś pominąć po dłuższej przerwie), proszę o pytania/uwagi.

*wcześniej było tu inna nazwa, lecz chodziło mi o Hundham właśnie. Przepraszam za omyłkę, teraz jest prawidłowo.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 09-07-2019 o 18:18.
MrKroffin jest offline