Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2005, 20:34   #22
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Karion
Ja lubie kapłana bo to postać wymagająca znacznie więcej sprytu niż taki maguś który rzuci kule ognistą i po sprawie ... no ale to moje zdanie
No ja mam zupełnie inne, jeśli myślisz że wystarczy rzucić fajerkulką i po sprawie to się grubo mylisz. Mag ma od tego drużyne by wykańczali to co on zneutralizuje. Z resztą mag nie jest od tego by zabijać przynajmniej dla mnie (chyba że gram typowym war wizardem). Dla mnie mag to koleś od zadziwiania sztuczkami, ratowania drużynie tyłków. No i wielu innnych rzeczy, marginalnie związanych z walką.

Cytat:
Napisał Maveilthain
Podziwiam wszystkich, którzy lubią klasy czarujące...
Nie wiem jak wy się nimi poruszacie, dla mnie jest to trudne, bo zawsze bym się bał że zaraz nie zginę.
Kwestia tego czy umiesz grać magiem czy nie (mówię teraz o mechanice) jeśli mag dobierze dobrze czary... nie ma problemów żadnych. Robienie Scrolli + różdżki.... i to wszystko czego trzeba do szczęścia. Z resztą piszesz jak osobnik grający HnS. Ja tego nie lubię. Ale nawet przy HnSlashu, mag nie musi być tym który pierwszy zejdzie (Ba, nawet jeśli ma wyższ lv to nie będzie wogóle
Ja szykuję się na sesje HnS (ECL18) bo MG taką organizuje (jednorazowe wyrzycie sie, poza tym, później wykożysta te postacie jako bossow w kampani ) Będę grał magiem, po sesji powiem jak sie gra magiem przy HnS
 
Elvin jest offline