Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2019, 10:31   #48
Ronin2210
 
Ronin2210's Avatar
 
Reputacja: 1 Ronin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Poproszę rzuty.
Postać prostytutki pewnie nie przejdzie?:P
Może przejść bardziej niż jakiś rycerzyna, bo co młody panicz w zbroi robiłby w zapadłej wiosze w centrum Drakwaldu, pamiętajmy też że rycerzy jest niewielu, a dziewek po wsiach jak czyraków na zadzie

Cytat:
Napisał Mroku Zobacz post
Ja się poświęcę i zrezygnuję - zgłoszeń rzeczywiście jest tyle, że można by dwie takie sesje obłożyć, więc pomyślę, czy równolegle nie poprowadzić swoich "Popiołów..." dla tych, co się nie dostali Jeśli ofkors będą chcieć grać u mnie na tych samych zasadach, co Ronin wypisał.
Dodatkowa sesja może być przydatna, w tym momencie jest prawie 3 osoby na jedno miejsce :P

Może być ciężko wybrać i dodatkowo na pewno będą pokrzywdzeni na końcu, nie wyganiam Ciebie Mroku bo nie wiem nawet co z twoją postacią, ale jeśli chcesz się poświęcić to Twój wybór , myślę że reszta chętnie też zagra swoimi postaciami w drugiej sesji

Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
@Ronin - strona? serio? może być czcionką 24 i z podwójnym odstępem?
Zaszalej, wystarczy po killka zdań, ciekawe historie też lubię
 
Ronin2210 jest offline