Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2019, 15:37   #11
Rowan
 
Rowan's Avatar
 
Reputacja: 1 Rowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputację
Czyli jednym słowem kwestia sprowadza się do symulacji inwestycji i wyborów gracza w tym czasie, czyli taka mała gra ekonomiczna. I teraz pytania: jakie okresy symulujemy? Dzienne zwroty? Miesięczne? Jak może dzielić swój czas i pieniądze? Itd...

Moim zdaniem za dużo tu pytań i zmiennych i można by równie dobrze oddzielną sesję tylko na ten temat poprowadzić Dlatego też takich symulacji nie przewiduję, ale tak jak to ująłeś dyskusje z MG pomogą Ci rozwiązać ten problem

Edit: Od razu odniosę się do tematu magicznych sprzętów. Też mnie zdziwiło sformułowanie "niewzmacniające postaci" - ale jestem sobie w stanie wyobrazić jakieś świecące magicznym światłem kolczyki (fajny gadżet, chciałabym ) czy buty które się nie brudzą. I takie rzeczy dopuszczam.
 

Ostatnio edytowane przez Rowan : 10-07-2019 o 15:40.
Rowan jest offline