Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2019, 23:13   #495
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ej, smutasy! Gramy dalej, kości były łaskawe
- No to gratulację, rzeczywiście miałeś farta. To teraz mogę już powiedzieć. Te rzuty kostką co od paru tur doklejałem do swoich postów to był wpływ markera jaki miał w sobie Koichi. Sprawdzałem czy hellhoundy namierzą i dopadną Koichi a przy okazji resztę. No ale kostki Wam sprzyjały i nic takiego się nie wydarzyło. Wcześniej też rzucałem no ale dopiero po jakimś czasie wpadłem na pomysł, że mogę właśnie doklejać rzuty do swoich postów



---


@Wszyscy


- A z całkiem innej beczki. To wrzucam info o nowej rekrucie która pojawi się w dziale postapo niebawem. Dokładniej w następną środę (VII.17). Tutaj wrzucam link do niej: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...tml#post842367
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online