Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2019, 07:58   #99
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Smile

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Bardziej się chyba dziwią że ktoś chce tym grać d:
Dobra jest. U mnie trafiła w punkt. Zatem szykuje się czytająca w myślach kobieta lekkich obyczajów.

Cytat:
Napisał Ronin2210 Zobacz post
Sesje z prostytutkami i alfonsem
Jupi! Dostałem się!

Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Ja własnie nie rozumiem dlaczego tak się dziwią, praca dobrze płatna, zawsze się znajdzie klient , dodatkowo w mieście daje ci to więcej sposobności do dostania się na noc do ciepłego łózka niż banda żołdaków. Zdobycia informacji, dodatkowych rzeczy, żywności ectect
Jeszcze jak dobrze rozegrasz to sobie będziesz okręcała npcow czy bg do okoła palca....zamiast się dziwić powinni sie bać że zdominujesz sesje.
Hehehe. Dobrze płatna? Chyba dla kurtyzan obsługujących arystokrację. Zawsze się znajdzie klient? Tutaj masz akurat rację, ale czy szczytem marzeń jest zapijaczony, śmierdzący ochlapus, który załatwi swoją potrzebę w kilka minut, a przez resztę wykupionej godzinki będzie męczył biedną kobietę swym jestestwem? Co do tego ciepłego łóżka to bym nie przesadzał. Większość wbrew pozorom nie zabiera takich kobiet do swojego domu czy nawet wykupionego w zajeździe pokoju. Załatwiają potrzebę w ciemnej alejce albo na tyłach wychodka gdzie romantyzm sięga szczytów K2... Informacje? Dodatkowe rzeczy? Żywność? Też się zgadzam i to najbardziej na te cenne informacje. O ile trafi się klient, który nieostrożnie wygada coś cennego.

Tak naprawdę nasze obawy co do dominacji sesji nie są takie bezpodstawne. Co jak się okaże, że to prostytutka ocaliła świat i jej się należy ręka księżniczki, wór złota, tytuł szlachecki i zamek?
 
Lechu jest offline