Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2019, 10:22   #606
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ja również przepraszam, że kolejny już raz się spóźniam. Ciągle mi w te czwartkowe wieczory coś wypada, chyba zacznę pisać w środy. Przepraszam też, że nie wrzuciłem nic na doca, ale w zasadzie nie miałem żadnego pomysłu. Na mój prosty rozum Kenneth i Noemie mogą coś pokombinować, bo znają język, Woods może co najwyżej włamać się nocą na teren portu i do tego chyba będę dążył.

Przepraszam też, że nie dałem tak dokładnego opisu jak Loucipher. Nie wiem czy znasz tak dobrze to miasto, czy korzystałeś z mapy, ale jestem pełen podziwu za tak szczegółowy wywiad środowiskowy. Naprawdę.

Cytat:
Napisał Loucipher
Należało skontaktować się z pozostałymi i przekazać im swoje ustalenia...
Nie mogę wpływać na decyzje innych postaci, ale w tym miejscu deklaruję, że jeśli agenci spotkają się tylko po to żeby poopowiadać sobie jak wygląda port, to Woods z miejsca wychodzi. Zostawi jednak gazetę z adresem kolejnego spotkania, chociaż nie gwarantuję, że się tam pojawi
 
Col Frost jest offline