Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2019, 21:19   #613
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A zmień Waść język na niemiecki:
- Ok, teraz widzę, że rzeczywiście masz rację. Tyle, że nie przyszło mi wcześniej do głowy szukać w niemieckiej wiki a w angielskiej no jak widać co było.



Cytat:
Co Wy na to?
- A ja na to tyle, że mam kiepskie doświadczenia w wydłużaniu terminów. Zwykle kto ma coś napisać to i tak napisze a jak nie to nie. Na razie jest koniec poniedziałku, termin macie do końca czwartku więc jeszcze parę dni jest. Jakbym widział rwetest prac koncepcyjnych, dyskusję, plany i w ogóle zapał praco co szkoda przerywać może być pomyślał nad przedłużeniem terminu no ale na razie pod tym względem ciszę widzę a w ciemno nie chcę przedłużać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline