Wątek: Na smoka!!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 19:55   #19
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Aslain

Skierowali się do kuchni polowej, by sprawdzić, co jeszcze mają do zjedzenia.
Na pytanie Vallesa zastanowił się chwilę wydobywając z pamięci odległe zdarzenia. - Miałem kiedyś okazję spróbować rumu, zimą, Było to, bodajże 3 lata temu. Płynęliśmy łodzią, rzeką Reik. W nocy przyszedł taki mróz, że gdyby nie ten palący trunek, pewnie przymarzłbym do steru. – uśmiechnął się sam do siebie na wspomnienie tamtej chwili. – a wcześniej… to już było dużo wcześniej. Pływałem wtedy z moim przyjacielem, Tanisem po morzu Środkowym, pięknym galeonem jego ojca. Marynarze spożywają ogromne ilości alkoholu, więc nie ominęło mnie to kilka razy.
Później, gdy moje życie splotło się z magią, nie miałem już ani okazji, ani tym bardziej chęci, by się nim odurzać. Jak powiadają artylerzyści z Nuln „Nie wchodzi się z zapaloną pochodnią do prochowni”.
 
Lorn jest offline