Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2019, 07:58   #6
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich.

Ogólnie avatar mam już dostosowany do wymagań Ronnina zatem jest czarno-biały i ma odpowiednie wymiary. Mam go zatem zmienić na kolorowy?

Druga sprawa to nieco dziwne formatowanie tekstu. Dobrze rozumiem, że kiedy użyje imienia innego BG mam je pogrubić? Nieco to utrudnia. Tak samo to justowanie i wcinanie. Nigdy tego nie robiłem, a nikt braku estetyki moim postom nie zarzucał. Dziwnie to wygląda i zabiera miejsce moim zdaniem. Nie można tego jakoś skroić pod nas?

Czekam na pierwszy post i oczywiście pisanie na wysokość powyżej avatara nigdy nie sprawiało mi problemów.

Jakby ktoś miał problem z przycięciem avatara albo skalowaniem mogę pomóc. Moje wymiary to 300px wysokość i 200px szerokość. Takie wymiary były u Ronnina.
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 17-07-2019 o 08:36.
Lechu jest offline