Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2019, 21:54   #181
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Wybaczcie jeśli niejasno określiłem sytuację w poście.

Ogry są jeszcze kawałek od was, czasowo macie jakieś 5 minut. Luiza wypatrzyła je dość szybko i od razu wróciła z Ernstem powiadomić resztę.

Hen, dowodzenie: 57 ode mnie łącznie masz +25 [przemowa Garrana (10), strategia/taktyka (10),jesteś w pełnej płycie i na rumaku bojowym(5)]. Po prostu weszło więc do walki z wami stanie 1k10 wieśniaków, połowa uzbrojona w łuki zaokrąglając w górę: 9. Czyli macie dodatkowe dziewięciu chłopa, pięciu z łukami, reszta z widłami, kosami co tam pod ręką mają.
Strategia/taktyka da Ci bonus przy samym atakowaniu lub ew. późniejszym dowodzeniu wieśniakami.

Kerm, uznaję końcówkę Twojego posta za deklarację. Jeżeli Ogry okażą się na tyle rozumne i chętne by rozmawiać, będziesz starał się je przekonywać.

Co do reszty graczy, jeśli macie jakieś deklaracje wykorzystujące mechanikę wrzucajcie je tutaj. Ja poturlam i zobaczymy co wyjdzie. Sensowne pomysły będą miały większą szansę na sukces.
 
Gerwazy jest offline