Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 13:38   #26
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 2 - 2075.01.12 11:15

- No to witam w kolejnej turze podwodnych przygód załogi "North Deep"


- Są 2 wątki do głosowania, tym razem z 4 opcjami w każdej, więc można oddać po jednym głosie na każdy wątek.

- Przypominam o pogrubieniu wybranej opcji inaczej głos będzie nieważny

- Termin do głosowania do jutra do północy (do końca VII.20).


---



- Ogłaszam też konkurs dodatkowy. A mianowicie konkurs na wizerunki/awatary postaci. Bo samemu mam ciut mało czasu na szukanie fotek a myślę, że przy takim wspólnym tworzeniu tej sesji czy raczej interaktywnego opowiadania to by nawet pasowało.

- W tym odcinku czekam na awatary dla dwójki bohaterów z poprzedniego odcinka czyli Jonasa i Mackenzie. Tu podaję skrót info o tych postaciach:


Personalia: Bullock, Mackenzie; k
Wiek: 32 l
Narodowość: USA
Specjalizacja: lekarz, psycholog
Przywara: flirt
Koniec zmiany za: 32 dni
Rola: dba o zdrowie psychiczne i fizyczne załogi. Zajmuje się na miejscu badaniami okresowymi oraz pomaga rozładować stres i konfliktowe sytuacje.


Personalia: Knudsen, Jonas; m
Wiek: 34 l
Narodowość: Norwegia
Specjalizacja: n.inżynieria; op.drony
Przywara: agresywny
Koniec zmiany za: 23 dni
Rola: główny inżynier bazy oraz operator dronów, głównie przy drobnych naprawach na zewnątrz.


- Awatary można nadsyłać do końca tego głosowania (do końca sb 2019.VII.20). Przy następnej turze zrobimy dodatkowe głosowanie na konkretny awatar danej postaci.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline