Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 18:57   #247
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 18 - 2519.VIII.01; południe

- Oki, doki, mój post jest :> Jeśli chodzi o termin powiedzmy na wrzucenie postów to do cz. 25.VII.



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (105 PD)
Karl 14/14; zdrowy (0); (-45 PD)
Bernard 14/14; zdrowy (0); (125 PD)
Tladin 15/15; zdrowy (0); (-20 PD)
Klaus 10/10; zdrowy (0); (50 PD)

---

- Pasza: 34 porcji (VIII.08 -14 p)



PD


- Karl i Tladin po 5 PD za inicjatywę w szykowaniu się do wyprawy.

- Tladin i Gabrielle po 5 PD za wrzucenie posta.

- Gabrielle 10 PD za akcję w kazamatach.



Omówienie



@Zara

- Nie dałeś posta ani żadnego L4 przez cały tydzień. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać będę musiał uznać to za rezygnację z sesji. A jeśli coś się stało no to prosiłbym o jakieś wyjaśnienie. Ja respektuję L4 jeśli ktoś mi je dostarczy, najlepiej przed ale po nieobecności też mogą być. Ale jak cisza to cóż, z ciszą ciężko się rozmawia.


@Wszyscy

- W dużym skrócie ostatni dzień w Wolfenburgu każdy miał okazję zająć się swoimi sprawami. Karl i Tladin załatwili wozy, kupili zapasowe koła, odebrali paszę, Lotar złożył wymówienie w poprzedniej pracy a Gabrielle załatwiła sprawę hrabiny z kazamat.

- Pod koniec dnia wóz dziewczyn wyjeżdża z miasta i pod wieczór dociera do Savy i "Pod rozwścieczonym ogrem". W tym czasie panowie mniej wiecej docierają do "Włóczykija" a wieczorem jest oberwanie chmury.

- Rano (VIII.01) znów leje chociaż nie aż tak jak wieczorem to jednak mocno leje. Chłopaki wyruszają swoją mini karawaną w drogę. W obiadowej porze docierają bezpiecznie do "Pod rozwścieczonym ogrem". No i spotykają tam ekpię dziewczyn która jest tam od wczorajszego wieczora. Dokłądniej to Gabrielle, Laurę i hrabinę.

- Uzupełniłem zbiorczą KP w excel min. o konie, wozy i zapasy. Schematycznie rozpisałem wozy co i kto tam jest (kolumna P, R). Macie prawo edyty to możecie coś wpisać od siebie. Jak widać po zabraniu na wóz po slocie paszy (10/10 na 1 slot) i trzech osobach na pace: Tladin, Bernard, Lotar, Karl, Dieter, Manfred, miejsce zostaje tylko po jednym wolnym na koźle obok każdego woźnicy. Ja wpisałem tak aby Karl ze swoimi ludźmi był na jednym wozie więc reszta pasażerów trafiła na drugi. No ale oczywiście możecie się rozsiadać do woli byle nie przekracacz limitu ładunku wozów (2+4 a właściwie 1 + 4 na pasażerów). Po drodze aż nadto jest okazji aby pogadać czy między sobą czy z BN-ami.

- Co do paszy to jest łącznie 34 porcje. 2x10 na wozach i 2x7 na kucach. Zwierzaki szamią 4+4+3+3=14 porcji tygodniowo. Czyli macie paszy na ok 2 tygodnie. Pierwszy tydzień mija VIII.08 i jeśli nic się nie zmieni to zrobi się 34-14=20 porcji.

- Cały nowy (VIII.01) jest paskudny. Albo ulewa z rana czy w południe albo pochmurne niebo w międzyczasie. Jest co prawda niezbyt zimno ale jak cały czas leje no to wszystko mokre.

- "Pod rozśwcieczonym ogrem" jest mocno zatłoczona. Całkiem przyzwoita karczma w sam raz na pierwszy postój przed albo za miastem. Z okien czy ulic Savy można nadal dojrzeć Wolfenburg bo okoliczne tereny to głównie pola a świeżo po żniwach to widok całkiem dobry. Przynajmniej jak nie leje.

- Pouzupełniałem ściągę w doc.



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Klaus 120 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na dwukółkę 100 pkt -20% = 80 pkt)
- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut"; deklarka na broń)
- Karl 85 pkt / wydane: 115 pkt. (muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Bernard 70 pkt / wydane: 30 pkt (mniejszość kuca 2 (20) + "mapa" (10))
- Tladin 5 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


---

- I chyba tyle na tą turę Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy uwagi no to niech pisze
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline