Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 21:37   #252
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
wyraźnych i charakterystycznych, którzy mogliby być istotni, by z nimi zagadać
to z Lotarem mogę grać po drodze
- Ważni i charakterystyczni BNi zrobili się wykulani w generatorze Macie generator do dyspozycji możecie się nim pobawić. Poza tym już na miejscu macie Gabrielle i Laurę co znacie już wcześniej a do tego blondynka w sukni z hrabioskim pierścieniem na palcu jakiej panowie nie znają. Są jeszcze wszyscy BG nawzajem więc no bez takich, że nie ma tam z kim gadać


Cytat:
Czy wikt dotyczy też koni?
- A o tym nie pomyślałem Ok, więc powiedzmy, że też jak i ludzi. Ale o ile z garażowaniem koni, napojeniem ich, zajęciem się nimi to raczej standard na większości karczm to z paszą mogą być już kłopoty.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline