Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2019, 23:31   #625
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Heh... szczęściarz ze mnie. Nie wiem jak to się stało, ale mój lapek ożył i wrócił do służby
- Cieszy mnie to niezmiernie, że się dało i udało



Cytat:
Post wisi. Przy okazji - sorry, wymysliłem w ostatnim momencie - zmiana deklarki. Kenneth nie idzie spać, tylko spróbuje obczaić tą imprezę w kościele. Wcześniej pobawił się w barze z współtowarzyszami i wymyślił niecny fortel, jak szefowej dyskretnie przekazać "bibułę"
- Ale ten tego, no... A więc macie tą wspólną kawiarnie w dzień co wymyślił George i tam Wasza trójka powiedzmy, że spotyka się gdzieś w dzień. I to jest jeden lokal. A pozostałe są rozsypane po mieście i tam Wasze postacie są raczej pojedynczo.

- Czyli jest jakaś kawiarnia gdzie George rozmawia po francusku, jest inny lokal gdzie Noeme zabawia się na imprezie i powiedzmy jest kościół gdzie jest wieczorna msza. To trzy różne adresy na mieście w jeden wieczór. Raczej nie jest realne aby jakaś postać zaliczyła wszystkie trzy w jeden wieczór.

- No i wcześniej, przez cały dzień nie rozmawialiście o swoich planach na wieczór więc nawet jeden agent nie wiedziałby raczej gdzie się szlaja pozostała dwójka poza umówionym następnym spotkaniem w wyznaczonej przez Georga kawiarni.

- Więc no sam widzisz Lucek no chyba dobrze jakbyś dał jakąś korektę czy deklarkę co robi Kenneth. Najprostsze jest chyba by poszedł na mszę do kościoła bo zna miejsce i godzinę. A resztę no może się coś da złapać kogoś z pozostałej dwójki no ale to już by było ryzkowne i wymagało trochę kombinacji aby się w ogóle umówić na takie spotkanie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline