Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 02:16   #573
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przepraszam za milczenie wrzuciłem zaległego posta będzie trzeba jeszcze parę szczegółów dopieścić ale doszedłem do wniosku że i tak już za dużo było czekania z tego co się zorientowałem współgracz z którym mam teraz scenkę jest opiekunem na obozie więc i tak byśmy daleko nie zaszli.

Mam wrażenie że jestem winny wam wyjaśnienie jeżeli to TMI to sorry ostatnio zmagałem się ze stanami depresyjnymi i atakami paniki stąd zaniedbanie sesji na której naprawdę mi zależy.

Starałem się dawać znać o mojej niedyspozycji ale mimo wszystko mam wrażenie że trzeba nazwać rzecz po imieniu. Nie piszę tego żeby wzbudzać współczucie po prostu mam wrażenie że umówiliśmy się na coś i zachowałem się nieuczciwie.
 
Brilchan jest offline