Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 02:19   #1484
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam wrażenie że jestem winny wam wyjaśnienie jeżeli to TMI to sorry ostatnio zmagałem się ze stanami depresyjnymi i atakami paniki stąd zaniedbanie sesji na której naprawdę mi zależy.

Starałem się dawać znać o mojej niedyspozycji ale mimo wszystko mam wrażenie że trzeba nazwać rzecz po imieniu. Nie piszę tego żeby wzbudzać współczucie po prostu mam wrażenie że umówiliśmy się na coś i zachowałem się nieuczciwie.

Sądziłem że z krótkimi odpisami mi pójdzie łatwiej ale jak mnie dopadło to nawet tego nie byłem wstanie zrobić mimo najszczerszych chęci i opracowania pomysłów z wyprzedzeniem. Postaram się zorientować co i jak się obecnie dzieje in game i nadrobić zaległości a potem już pisać regularnie żeby nie wyszło na to że gobosy BG są jakiś felerne :P

Mam nadzieje że nie wyszło to zbytnio jęczydusznie/ ekschbicjonistycznie jeżeli tak to upraszam o wybaczenie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-07-2019 o 02:23.
Brilchan jest offline