Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 09:06   #93
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Jak tak się czyta wasze przepychanki o 100% akuratność to aż się odechciewać grać
Moja droga czepiam się nie po to żeby zachować "akuratność" ale dlatego że to DARK fantasy. Czyli pod górkę, pod wiatr i jeszcze kamienie ze szczytu lecą. Przy D&D wrzucam na luz i z przyjemnością wymyślam magiczną mp3.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Robienie piwa jest łatwe. Robienie wina łatwiejsze. Miodu jeszcze prostsze. Gorzała... nie wiem. Nie próbowałem jeszcze.
Oczywiście że robienie wina jest łatwe... jak ma się dostęp do szklanego gąsiora, bardzo delikatnej szklanej rurki, drożdży dobrej jakości i taniego cukru. Bez tego wszystko się robi "odrobinę" trudniejsze.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche
Balzamoon jest offline