Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 12:52   #1362
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Nocujący w karczmie proszę odpisać 11SS za dzień. Obecnie Wasze postacie, jak dobrze liczę, są 4 dzień w mieście.
Poczytałem sobie i wyszło mi, że Dieter ma zapewniony nocleg w karczmie i ew. wikt. Odpisałem 5ss za dodatkowe trunki wyskokowe. Co do wypłaty za ochronę to napisałeś 7zk ale nie wiem za jaki okres czasu. Chyba za te trzy tygodnie okresu próbnego w całości. Po podliczeniu wyszło mi jakieś 6ss za dzień. Daj znać czy się wszystko zgadza.

Co do deklaracji, a dzień wolnego sobie Dieter zrobi, a co. Jak prawdziwy zaspokojony samiec wygnije się w łóżku do południa, potem jakiś obiadek, podziękuję przy okazji Annalise za upojną noc i wyrazi nadzieję na kolejne spotkanie. Potem spacerek do garnizonu zapytać czy jakiś nowych wieści o zielonoskórych nie ma. Może jakaś przechadzka po mieście, może coś ciekawego wpadnie w ucho. A na wieczór powrót pod Orła do pracy.

To tak w telegraficznym skrócie. Odpowiedni post zamieszczę dziś jeśli zdążę lub jutro.
 
Gerwazy jest offline