Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 20:09   #629
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - 1940.III.18; pn; przedpołudnie; Wilhelmshaven

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 25.VII. Od pt chciałbym zabrać sie za swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie 0; od 23:30 zmęcz -1
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0; od 23:30 zmęcz -1
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie 0; od 23:30 zmęcz -1



---



- Oki doki. Wieczór, noc i poranek minęły dość spokojnie. W sensie, że nikomu jeszcze smutni panowie w płaszczach nie wpadli o świtaniu na chatę Ale teren Rzeszy do penetracji jest trudny.

- Niemniej przewinąłem do wczesnego przedpołudnia gdy znów BG widzą się w ustalonej wczoraj kawiarni. Widzą się pierwszy raz od wczorajszego spotkana przy dworcowej kawiarni. Zostawiam Wam inicjatywę co dalej z tym zrobicie.

- George dogadał się z dwoma jak się okazało Alzatczykami. Eugene i Eric byli mocno zaskoczeni obecnością Francuza ale jednak przyjęli "Fabio" jak rodaka i zrewanżowali się ze swoich trosk i problemów. Powiedzieli też, że często bywają w owym lokalu.

- Noeme udało się co nieco dowiedzieć od marynarzy w barze no ale zaciągnięty do pokoju hotelowego Karl widocznie miał odmienne plany odnośnie wspólnego spędzania wieczoru z nowo poznaną dziewczyną niż gadanie o pracy. Więc od niego zbyt wiele Noeme się nie dowiedziała. Ot, tyle, że "wróg" pewnie Anglicy, zatopili ostatniej nocy jakąś jednostkę niemiecką.

- Kenneth zaś dołączył do żałobników i w kościele i tam pogrzeb jeszcze wyglądał tak jak można by się spodziewać po pogrzebie w jakiejś flocie gdzie na wojnie marynarze zginęli na morzu. Ale po kościele ceremonia stopniowo przeradza się w wiec narodowosocjalistyczny. Ken dowiedział się, że został ostatniej nocy zatopiony jakiś trałowiec niemiecki. Dlatego najwięcej jest przedstawicieli z Kriegsmarine.

- I standardowo już, do swoich postów, prosiłbym abyście dołączyli rzuty 1k10


---



- I chyba tyle na mojej strony na tą turę. Jakby co to pytać i pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline