Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 23:07   #95
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Dobra, zgłoszeń było tak dużo, że potrzebuję moment na przegrupowanie.

Doliczyłem się 13 kart postaci:

Arnika Grolsch (Mag)
Mała uwaga do KP: Arnika wygląda na bardzo użytecznego członka społeczności, ale z tym powszechnym szacunkiem bym się nie rozkręcał. Dobrze poszła za mąż, ale jednak ktoś zawistny może wypomnieć, że jest przybłędą, w dodatku parającą się podejrzaną sztuką - dla wielu prostych ludzi ocierającą się o czarnoksięstwo. Choć bez wątpienia wielu jest jej wdzięcznych. Raczej spodziewałbym się różnych reakcji po mieszkańcach. Choć nadal rzecz jasna jest odbierana o wiele pozytywniej niż jej starszy brat krejzol.

Luther Grolsch (hen_cerbin / Marrrt)

Vaida (Amon)

Maryna (Wisienki)
Link do Twojej KP przestał działać - proszę o podanie nowego.

Eugeniusz Niemysł (MTM)

Nawoja (Obca)

Gawain Walters (Snigonas)
Uwaga co do wina: z racji braku odpowiednych przyrządów, jest to mocno wytrawne wino.

Horst Grolsch (Dhratlach)
Oj nie czytało się uważnie opisu świata... Nie może być mistrzem uprawy ziemniaka, bo jak we wstępie zaznaczyłem - NIE MA ZIEMNIAKÓW. Za dobrze by Wam było. To wspaniałe, niedoceniane warzywo praktycznie zapobiegło klęskom głodu. A ja nie chcę by było Wam dobrze!

Bogna (Buka)

Józef (Lynx Lynx)
Tak jak ustaliliśmy na forum - zezwalam na drobną produkcję miodu pitnego.
Odnośnie Twojego innego pytania z KP - odpowiedź prześlę na PW.

Jeremi “Czarny” (Balzamoon)

Marysia (Mekow)
Nie mówię, że nie może mieć tej kuszy, ale chciałbym poznać jakieś przekonujące wyjaśnienie skąd ją ma. Dość nietypowy przedmiot jak na młodą chłopkę. Zakładałbym, że może któryś z braci ją przywiózł z wojny, ale ponoć żaden z nich już nie powrócił...

avvsugar (Franciszka)
Te same uwagi co do wina, co w przypadku Gawaina.


Jeżeli ktoś zamieścił/wysłał mi KP i nie został umieszczony na tej liście to krzyczcie. To nie tak, że odrzucam zgłoszenie, tylko zwyczajnie mi umknęło.


Parę ustaleń non-clima:
1. Weźcie pod uwagę uwagi, które wypisałem powyżej.
2. Jutro zamieszczę początek sesji.
3. Moje odpisy będą pojawiać się co niedzielę. Oczekuję, że przez tydzień Wy wyrobicie się ze swoimi wpisami.
4. O nieobecnościach dawajcie mi znać po ludzku. Jak mi napiszecie, że nie możecie grać przez 3 miesiące, to coś wymyślę żeby Was omijać z fabułą. A jak będziecie znikać bez słowa to będzie dochodzić do niepotrzebnych nieporozumień.
5. Jest 13 postaci - nie oszukujmy się, nie dam rady wchodzić cały czas z każdym bezpośrednio w interakcję. Niektóre moje wpisy mogą być bardziej ogólne, czasem kogoś zaczepię a innego nie. Zobaczymy na ile sprawnie uda mi się to prowadzić.
Z tego względu zachęcam Was do dwóch rzeczy:
- podejmowania własnych inicjatyw, które mogę rozsądzać,
- odgrywania interakcji między Waszymi postaciami w discordowej "karczmie", do której wyślę Wam zaproszenie (jest to jednak czysto opcjonalne i służy do Waszej zabawy - nie wymagam tego i nie ma kar za nieuczestniczenie w tym).
6. Nie oznacza to jednak, że nie będzie głównej linii fabularnej. Będzie. Chodzi mi po prostu o to, aby świat tej wsi żył również bez mojej ingerencji. Myślę, że nie będzie z tym problemu, bo z tego co widzę zaczęliście się bawić tym światem już w temacie rekrutacyjnym.
7. Zastrzegam, że mogę w dowolnym momencie przejąć kontrolę nad dowolnym NPCem, którego stworzyliście (krewnych, dzieci, zaginionych synów itp.). Pełną kontrolę macie tylko nad Waszymi bezpośrednimi postaciami.
 

Ostatnio edytowane przez Bardiel : 21-07-2019 o 09:04.
Bardiel jest offline