Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2019, 23:17   #97
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Z uwagi na nasilający się brak czasu i konieczność sporej aktywności w tej sesji wolę wycofać się zanim zaczniemy, żeby później nie zwalniać. Chciałem tu zagrać i długo łudziłem się że znajdę czas ale nie ma szans. Dziękuję Mag i Dhratlachowi za usynowienie i przepraszam.
Z ciekawości: 1 odpis na tydzień to spora aktywność? Tak pytam, bo wydawało mi się, że to raczej jest luzik.
Jeśli przewidujesz, że np. za miesiąc-dwa będziesz miał więcej czasu to możemy przez ten czas zamrozić Twoją postać i wskoczysz później? Nie namawiam na siłę, ale po prostu uprzedzam, że są opcje i można się dogadać.


BTW. jak ktoś spóźnialski chce jeszcze dołączyć to dajcie mi znać jak najszybciej.
 
Bardiel jest offline