Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 08:12   #96
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
- Myślę, że warto najpierw załatwić sprawy tutaj,to zajmie chwilkę, a potem iść do karczmy i rozejrzeć się po mieście, nie ma potrzeby wracać tu później.- powiedział Rasklanis do Drackera, uważając zbędne chodzenie za stratę czasu.
-Witaj Varroku. Widzę, że tworzysz ... ciekawe bronie, nie wiem nawet, jak je nazwać. Nazywam się Rasklanis, pochodzę z Mroźnej Krainy Nordmar, z Zakonu Kruka. Chciałbym zobaczyć broń, którą ty uważasz za swój najlepszy twór. Zabrałbym ją do Zakonu i pochwalił się nią swym braciom. Mogę ją od ciebie odkupić lub zrobić ci w zamian za ni inną broń, bardzo ciekawy miecz. - wtedy spojrzał na katanę Alemira - Ładnie ci wyszła. Szkoda jednak, że nie widziałeś miecza którego nie dawno wykułem dzięki Drackerowi.
 

Ostatnio edytowane przez Grom : 30-07-2007 o 09:13.
Grom jest offline